KONST / Litografier / Färglitografi 14652197
nr 1465 2197
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 27/500. Färglitografi, bildmått: 26x33, yttermått inklusive ram: 36x43 cm.
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:33:09
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz